«Шоумен: всередині вторгнення, що потрясло світ та зробило лідером Володимира Зеленського» Саймон Шустер

«Шоумен: всередині вторгнення, що потрясло світ та зробило лідером Володимира Зеленського» Саймон Шустер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1875 переглядів
1875 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Шоумен: всередині вторгнення, що потрясло світ та зробило лідером Володимира Зеленського» Саймона Шустера (анотація)

Саймон Шустер — американський журналіст, кореспондент журналу «Тайм», розповідає про російське вторгнення в Україну. Книга базується на інтервʼю з президентом та його головними помічниками, які журналіст оримав завдяки безпрецедентному доступу до резиденції президента.На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Шоумен: всередині вторгнення, що потрясло світ та зробило лідером Володимира Зеленського» Саймона Шустера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шоумен: всередині вторгнення, що потрясло світ та зробило лідером Володимира Зеленського» Саймона Шустера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *