«Шпага Славка Беркути» Ніна Бічуя

«Шпага Славка Беркути» Ніна Бічуя

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1536 переглядів
1536 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Шпага Славка Беркути» Ніни Бічуї (анотація)

Книга «Шпага Славка Беркути» – праця за авторства української письменниці Ніни Бічуя. Вона відома на всю Україну як авторка дитячої та підліткової літератури. В своєму творі авторка знову висвітлює проблематику дорослішання молодого покоління.

Однією з головних проблем цього періоду є пошук шляхів порозуміння та дружби з однолітками. Також не менш важливими темами, що розкриваються в книзі, є теми становлення особистості, а також розуміння відповідальності за вчинені дії. Книга зможе принести задоволення читачам, які шукають відповіді на питання щодо дорослішання та самопізнання.

Сюжет книги розгортається навколо чотирьох підлітків: Славка, Лілі, Юльока та Стефка, які разом намагаються осягнути свій шлях в майбутнє життя. Їхня головна відмінність серед однолітків – вони завжди намагаються відстояти свою думку. Читати онлайн книгу «Шпага Славка Беркути» за авторства Ніни Бічуя українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

За своєю суттю твір є психологічною повістю, що впливає на сам сюжет. Персонажі – це не шаблонні стереотипи типових школярів, як наприклад, відмінник чи розбишака. Письменниця вміло подає кожного з героїв як окрему особистість, яка має погані та хороші сторони, а також має свою думку.

Скачати книгу «Шпага Славка Беркути» Ніни Бічуя безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Шпага Славка Беркути» онлайн:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Шпага Славка Беркути» Ніни Бічуї українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шпага Славка Беркути» Ніни Бічуї

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *