«Шпаргалка для батьків. Науковий підхід для спокійних батьків — від народження до садка» Емілі Остер

«Шпаргалка для батьків. Науковий підхід для спокійних батьків — від народження до садка» Емілі Остер

  • Назва: Шпаргалка для батьків. Науковий підхід для спокійних батьків — від народження до садка
  • Письменник: Емілі Остер
  • Рік: 2019
  • Видавництво: Yakaboo Publishing
  • Жанр: Виховання дітей
  • ISBN: 978–617–7544–23–3
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2162 переглядів
2162 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Шпаргалка для батьків. Науковий підхід для спокійних батьків — від народження до садка» Емілі Остер (анотація)

Книга «Шпаргалка для батьків. Науковий підхід для спокійних батьків — від народження до садка» написана відомою професоркою економіки Емілі Остер. Її роботи розходяться численними тиражами, а також друкуються в найбільш авторитетних журналах.

Отож, якщо ви почнете читати онлайн книгу «Шпаргалка для батьків. Науковий підхід для спокійних батьків — від народження до садка» Емілі Остер українською мовою, вам відкриються нові принципи та методи виховання дітей. Вони неодмінно стануть в пригоді, адже вже велика кількість батьків живуть по принципах, описаних в даній книзі.

Авторка посібника є кваліфікованим спеціалістом та матір’ю двох дітлахів, яка на собі відчула всі проблеми виховання. Завдяки своїм знанням, вона змогла здобути рецепт того, як знаходити підходи до дітей від їх народження до закінчення школи. У своїй книзі Остер розвіює багато здогадок про годування груддю, тренування сну, перші дитячі спроби говорити. Якщо слідувати її порадам, ви зможете швидко повернутись в офіс, не завдаючи шкоди вихованню дитини.

Скачати книгу «Шпаргалка для батьків. Науковий підхід для спокійних батьків — від народження до садка» Емілі Остер безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Шпаргалка для батьків. Науковий підхід для спокійних батьків — від народження до садка» Емілі Остер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шпаргалка для батьків. Науковий підхід для спокійних батьків — від народження до садка» Емілі Остер

Одна відповідь до “Шпаргалка для батьків. Науковий підхід для спокійних батьків — від народження до садка”

  1. Єва Єва сказав:

    “Шпаргалка для батьків” дуже допомогла мені коли я народила першу дитину, хоч в період вагітності і читала багато, але все якось вилетіло з голови. Тут зібрана вся корисна інформація без “води”, все чітко та по справі, раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *