«Шпигунка» Пауло Коельйо

«Шпигунка» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6834 переглядів
6834 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Шпигунка» Пауло Коельйо (анотація)

Книга “Шпигунка” – історія життя, перемог і поразок однієї з найвідоміших і найзагадковіших жінок минулого століття – танцівниці й куртизанки Мати Харі. Її ім’я пов’язують зі шпигунством у роки Першої світової війни, проте Пауло Коельйо дивиться на цю жінку з іншого боку, розкриваючи її самотню душу й звичайне жіноче прагнення до щастя.

Цей художній твір має безліч цікавих фактів з життя голландської танцівниці. Починаючи його читати, розриваєшся між подвійним відчуттям. З одного боку, історичні факти говорять про цинізм і меркантильність головної героїні, з іншого – підкреслюють її слабкість та наївну віру в щасливе життя.

Завдяки філософським вставкам, що є “візитною карткою” автора, читач дивиться на трагічну долю жінки як на історичний урок, який варто пам’ятати і в сучасному суспільстві. Мата Харі навіть не зрозуміла, за що її кинули до в’язниці й засудили до розстрілу. Вона жила, граючись і отримуючи гроші та увагу від чоловіків. Почалася війна, проте пріоритети танцівниці не змінилися. Передати якусь інформацію та отримати за це нагороду – така ж забава з чоловіками, тільки у більш жорстких умовах.

Книга “Шпигунка” змушує задуматися над поняттям “батьківщина”. Чи була справжня батьківщина у головної героїні? Якими моральними категоріями вона жила і чи заслуговує вона право на щастя, до якого так прагнула?

Мандруючи сторінками життя Мати Харі, неможливо втриматися від бурхливих емоцій. Постать цієї жінки викликає то обурення, то захоплення, то роздратування, то жалість…

Якщо ви вирішите скачати й прочитати цей твір, він не залишить вас байдужими – вам неодмінно захочеться дізнатися про цю особистість ще більше, глибоко зазирнути в її різнокольорове й неспокійне життя. Доцільно скористатися списком документальних джерел, які автор розмістив наприкінці твору.

Пауло Коельйо написав не масштабну і гучну біографію відомої людини. Книга “Шпигунка” – це сумна розповідь про самотню жінку, що заплуталася у своїх бажаннях і почуттях. Їй випало щастя кохати, проте самотність від цього не зникла. Нещасній був усього сорок один рік, коли її стратили, і ніхто не намагався її врятувати…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Шпигунка» Пауло Коельйо та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Шпигунка» Пауло Коельйо: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Шпигунка» Пауло Коельйо і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Шпигунка» Пауло Коельйо

Они связали одну проблему с другой, полагая, что наконец-то нашли решение, меж тем как на деле сковали тяжелую железную цепь, порвать которую невозможно, и будут влачить ее всю свою жизнь.

Я соловей, отдавший все и от этого погибший.

Тот, кто желает малого и доступного, не преуспеет в жизни.

– Люди говорят, что жизнь не так уж сложна. Нет, она сложна неимоверно. Конечно, частью она состоит из простых, незамысловатых желаний – скушать мороженого, получить в подарок куклу, выиграть в шары – вы только поглядите, как пыхтят и потеют респектабельные отцы семейств, пытаясь докинуть дурацкий железный шар до дурацкой деревяшки. Хотеть славы тоже нетрудно, трудней удерживать ее – месяц, год или еще дольше, – в особенности если славой мы обязаны своему телу. Легко желать мужчину, желать от всего сердца, но как все осложняется, каким невозможным становится, если этот мужчина женат, если у него дети и он ни за что на свете не уйдет из семьи!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шпигунка» Пауло Коельйо

Одна відповідь до “Шпигунка”

  1. Катерина Катерина сказав:

    Шпигунка відкрила для мене сильну особистість – Мата Харі. Коельйо зміг відкрити більш особисту сторону, але не втрачаючи її професійних якостей. Рекомендую, мені дуже зайшла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *