«Шустрик» Мар’яна Князевич

«Шустрик» Мар’яна Князевич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
713 переглядів
713 переглядів

Короткий зміст книги «Шустрик» Марьяни Князевич (анотація)

Слухати аудіокнигу «Шустрик» Мар’яни Князевич онлайн українською мовою безкоштовно:

Книга «Шустрик» Мар’яни Князевич, яку вперше було опубліковано у 2016 році, познайомить маленьких і дорослих читачів з родиною лисичок, у якій на світ з’явилось дуже кмітливе і шустре лисеня. Через свою непосидючість і активність воно й отримало відповідне ім’я – Шустрик.

Його мама, Лиска, добре знала, які небезпеки можуть чатувати на малюка у лісі або у місті, яке знаходиться за ним. Тому вона постійно повторювала своєму маленькому синочку, щоб той за жодних обставин не ходив сам з дому. Вона розповідала йому, що там, де мешкають дволапі, занадто небезпечно для лисенят, тому Шустрик це добре запам’ятав. Але як же може такий завзятий і непосидючий герой довго всидіти вдома, особливо, якщо навколо стільки всього гарного і цікавого?!

Допитливість і бажання зробити мамі приємний сюрприз ведуть головного героя туди, куди йому не варто було б і потикатись. В результаті він потрапляє у справжню халепу, впоратись з якою самотужки навряд зможе… Але Шустрик не єдиний герой, який є у цій казковій історії з повчальним сюжетом. Окрім нього є ще пес Ривко, гусак з поважним іменем Ціцерон, родина Зайкоцьких та інші.

Автором книги стала письменниця Мар’яна Князевич, але допомагав їй ще один відомий сучасний автор дитячих книг Сашко Дерманський. Тож можна навіть не сумніватись, що гумору у цій історії теж буде багато, а значить, вона й настрій покращить і мудрості навчить.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Шустрик» Марьяни Князевич та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Шустрик» Марьяни Князевич: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Шустрик» Марьяни Князевич і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шустрик» Марьяни Князевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *