«Шипшинове намисто» Ірина Савка

«Шипшинове намисто» Ірина Савка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
485 переглядів
485 переглядів

Про книгу «Шипшинове намисто» Ірини Савки

Книга «Шипшинове намисто» – збірка затишної сільської прози, в якій викладено наймудріші істини життя. У своїх оповіданнях Ірина Савка показала важкі і часом дивні сплетіння доль звичайних людей, яким довелося навчатися бути щасливими, робити моральний вибір та шляхом спроб і помилок знаходити своє справжнє покликання.

Усі історії нанизуються на сюжетну канву – і ми отримаємо справжнє намисто червоного кольору з шипшинових ягід – з «колючками» втрат, болі, самотності. І хоч події усіх оповідань відбуваються у другій половині минулого століття, час у книзі не зупиняється – все, що показує авторка, є актуальним і сьогодні.

Збірка «Шипшинове намисто» містить двадцять оповідань, героями яких є звичайні селяни з західноукраїнської місцевості. Деякі твори охоплюють всього день або кілька днів, інші розтягують сюжет на більш тривалий проміжок часу – рік, кілька років або навіть десятиріч. Але незмінним залишається одне – пошук всіма персонажами істини, яка часто маскується хибними цінностями та образами, прагнення дійти найвищої мудрості через кохання або злиття душ, сподівання на щастя в майже безнадійних обставинах.

Письменниця не просто показує труднощі й переваги сільського життя – через своїх героїв вона доносить до читацької аудиторії, в чому полягає шлях до внутрішньої і зовнішньої гармонії – у вмінні прощати і кохати, бачити у кожній миті щастя від спілкування з близькими та рідними, у щирості та правді, яку не варто приховувати, якою гіркою вона б не була. Тільки тоді наступає зцілення, і душа звільняється від тягаря, який може переслідувати ціле життя.

Збірка вражає співучою та колоритною мовою з великою кількістю діалектизмів, детальним описом побуту західноукраїнського села та живим діалогами персонажів. Якщо ви шукаєте душевну та лагідну книгу, що подарує душевний затишок і приємний післясмак, а також надихне на внутрішнє переродження, рекомендуємо скачати «Шипшинове намисто» Ірини Савки. Ця збірка чекає на вас у нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали ми надаємо безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шипшинове намисто» Ірини Савки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *