«Шипшинове намисто» Ірина Савка

«Шипшинове намисто» Ірина Савка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Шипшинове намисто» Ірини Савка

Книга «Шипшинове намисто» – збірка затишної сільської прози, в якій викладено наймудріші істини життя. У своїх оповіданнях Ірина Савка показала важкі і часом дивні сплетіння доль звичайних людей, яким довелося навчатися бути щасливими, робити моральний вибір та шляхом спроб і помилок знаходити своє справжнє покликання.

Усі історії нанизуються на сюжетну канву – і ми отримаємо справжнє намисто червоного кольору з шипшинових ягід – з «колючками» втрат, болі, самотності. І хоч події усіх оповідань відбуваються у другій половині минулого століття, час у книзі не зупиняється – все, що показує авторка, є актуальним і сьогодні.

Збірка «Шипшинове намисто» містить двадцять оповідань, героями яких є звичайні селяни з західноукраїнської місцевості. Деякі твори охоплюють всього день або кілька днів, інші розтягують сюжет на більш тривалий проміжок часу – рік, кілька років або навіть десятиріч. Але незмінним залишається одне – пошук всіма персонажами істини, яка часто маскується хибними цінностями та образами, прагнення дійти найвищої мудрості через кохання або злиття душ, сподівання на щастя в майже безнадійних обставинах.

Письменниця не просто показує труднощі й переваги сільського життя – через своїх героїв вона доносить до читацької аудиторії, в чому полягає шлях до внутрішньої і зовнішньої гармонії – у вмінні прощати і кохати, бачити у кожній миті щастя від спілкування з близькими та рідними, у щирості та правді, яку не варто приховувати, якою гіркою вона б не була. Тільки тоді наступає зцілення, і душа звільняється від тягаря, який може переслідувати ціле життя.

Збірка вражає співучою та колоритною мовою з великою кількістю діалектизмів, детальним описом побуту західноукраїнського села та живим діалогами персонажів. Якщо ви шукаєте душевну та лагідну книгу, що подарує душевний затишок і приємний післясмак, а також надихне на внутрішнє переродження, рекомендуємо скачати «Шипшинове намисто» Ірини Савки. Ця збірка чекає на вас у нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали ми надаємо безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Зло не має влади
Зло не має влади Марина та Сергій Дяченко
Аптекар
Аптекар Юрій Павлович Винничук

Відгуки на книгу «Шипшинове намисто» Ірини Савка

Комментарии для сайта Cackle