«Сіль для моря, або Білий Кит» Анастасія Нікуліна

«Сіль для моря, або Білий Кит» Анастасія Нікуліна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
895 переглядів
895 переглядів

Короткий зміст книги «Сіль для моря, або Білий Кит» Анастасії Нікуліної (анотація)

Чотирнадцятирічна Ліза не знаходить спільної мови ані з батьками, ані з однокласниками. Здається, єдині, хто її розуміють, – це море і хлопець під загадковим ніком Білий Кит. А ще дивна Анна, яка вчить: “Головне не те, що зовні, і не ті, хто навколо. Головне, що в тебе всередині”. Чи випадкова їхня зустріч? Чи зустрінуться Ліза і Білий Кит? І хто кого порятує, коли настане час відплати?

Ця історія про довіру, зневіру і про любов. Вона про нас із вами – дорослих і юних, розумних і наївних, романтиків і прагматиків. Зрештою, ця книжка про те, що сенс життя не в тому, щоб ставати сіллю для моря.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Сіль для моря, або Білий Кит» Анастасії Нікуліної та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Сіль для моря, або Білий Кит» Анастасії Нікуліної: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Сіль для моря, або Білий Кит» Анастасії Нікуліної і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сіль для моря, або Білий Кит» Анастасії Нікуліної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *