«Сім етапів смерті. Відверта сповідь судмедексперта» Річард Шеперд

«Сім етапів смерті. Відверта сповідь судмедексперта» Річард Шеперд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7370 переглядів
7370 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сім етапів смерті. Відверта сповідь судмедексперта» Річарда Шеперда (анотація)

Книга «Сім етапів смерті» Ричарда Шеперда, судмедексперта, розповідає про те, чого люди зазвичай бояться, але автору із цим явищем доводиться стикатись щодня. Ричард Шеперд вже багато років займається цією роботою – досліджує тіла мертвих людей, щоб встановити причини їх смерті. Для нього смерть стала звичним явищем, хоч вона й не може не лякати. Але люди помирають по-різному, і те, що бачить він, буває дуже важко сприймати.

Проводити розтини і огляди померлих людей – це звична справа для професіонала. Але кожного разу, коли на його стіл потрапляє ще молода людина чи дитина, він розуміє, що смерть, хоч це явище і природне, далеко не завжди відбувається «вчасно». Коли з життя тихо і спокійно йде стара людина, яка прожила довге життя, це сприймається як щось нормальне, хоч і емоційно болісне. Але Шеперду щодня доводиться стикатись з ситуаціями, коли смерть не була «нормальною», бо сталась передчасно або причини її не були природними.

У цій книзі автор розповідає не про сам факт смерті, а про те, якими «шляхами» люди до неї можуть прийти. Які фактори наближають людей до смерті, як відбувається старіння організму, які у ньому бувають незворотні процеси, що стають причинами завчасної смерті? Про це і не тільки можна дізнатись, читаючи книжку. Можливо, комусь вона допоможе зрозуміти, що старості боятись не варто, а от підготуватись до неї – так.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сім етапів смерті. Відверта сповідь судмедексперта» Річарда Шеперда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сім етапів смерті. Відверта сповідь судмедексперта» Річарда Шеперда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *