«Сім ночей перед Різдвом» Наталка Данькова

«Сім ночей перед Різдвом» Наталка Данькова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
36 переглядів
36 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сім ночей перед Різдвом» Наталки Данькової (анотація)

Злата заприсяглась упродовж семи років приходити за ніч до Різдва до Яна — брата-близнюка свого зниклого чоловіка. І бути з ним до ранку в иого замку в горах. Ян — геніальнии органіст, але музика иого — лиха. Коли він грає, каміння падає з башт церков, стіни тріскають і блискавки влучають у вежі. Цією музикою кричить Адам, вигнанець із Раю. Подіі розгортаються в уявні часи, культурно близькі першіи половині ХХ ст. Оповідь алегорична, сплетена з казкових, бібліиних і міфологічних образів і мотивів.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сім ночей перед Різдвом» Наталки Данькової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сім ночей перед Різдвом» Наталки Данькової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *