«Сім смертей Івлін Гардкасл» Стюарт Тьортон

«Сім смертей Івлін Гардкасл» Стюарт Тьортон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3631 переглядів
3631 переглядів

Короткий зміст книги «Сім смертей Івлін Гардкасл» Стюарта Тьортона (анотація)

Детективна історія з елементами фантастики – саме так можна охарактеризувати роман «Сім смертей Івлін Гардкасл» від Стюарта Тьортона. Це книжка для тих, хто любить закручені і заплутані сюжети, за якими потрібно дуже уважно слідкувати, бо легко можна «заблукати» у хитросплетіннях подій, які майстерно прописав автор. Це інтелектуальний детектив, у якому багато подій, а дійові особи постійно перебувають у русі – кудись йдуть, біжать і щось роблять.

Почавши читати онлайн книгу «Сім смертей Івлін Гардкасл» Стюарта Тьортона українською мовою, ви одразу ж опинитесь у маєтку Блекхіт, де відбувається жахлива подія – вбивство юної дівчини.

Це Івлін Гардкасл, донька господаря будинку, і життя її обривається несподівано від рук невідомого вбивці. А назвати ім’я злочинця повинен Айден Слоун, який теж був серед гостей. Зробити він це має до певної години, бо інакше… змушений буде проживати цей день заново.

Так, якщо головний герой не встигне вчасно знайти убивцю, наступного дня він прокинеться у новому тілі, але події проживатиме ті ж самі, просто дивитиметься на них іншими очима. Таке «переселення» у тіла інших гостей маєтку буде відбуватись протягом тижня, і кожного разу Івлін помиратиме.

Фінал історії виявиться несподіваним. Щоб його дізнатись, варто скачати книгу «Сім смертей Івлін Гардкасл» Стюарта Тьортона українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого сайту.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Сім смертей Івлін Гардкасл» Стюарта Тьортона та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Сім смертей Івлін Гардкасл» Стюарта Тьортона: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Сім смертей Івлін Гардкасл» Стюарта Тьортона і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сім смертей Івлін Гардкасл» Стюарта Тьортона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *