«Сім’я шпигуна» Ендо Тацуя

«Сім’я шпигуна» Ендо Тацуя

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2827 переглядів
2827 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сім’я шпигуна» Ендо Тацуя (анотація)

Холоднокровний і геніальний шпигун з кодовим ім’ям «Сутінь» завжди виконував свою роботу чітко і без зайвого шуму. Свою професію він обрав, плекаючи мрії про кращий світ. Він звик до надзвичайно складних завдань, важливість яких мала найвищий рівень, виконуючи які, він наражав своє життя на небезпеку. Але цього разу… Йому була надіслана інформація про нову місію, для успішного виконання якої «Сутінь» повинен завести сім’ю та вдавати відповідального та люблячого батька на ім’я Лоід Фолджер. Так він «удочирив» дівчинку на ім’я Аня. Дівчинка відразу входить у роль «дочки» і радіє кожній миті, яку проводить з новим «батьком». Тепер є тато та донька, але, як же мама? Нею стане неповторна наймана вбивця на ім’я Юрі Бріар (позивний – “Принцеса шипів”).

Манґа розкриє всі тонкощі та незвичайний життєвий шлях нової «сім’ї», в якій кожен легко може виконати найскладніше завдання, або усунути ціль, але чи зможуть вони виконувати ролі «мами», «тата» та «доньки»?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сім’я шпигуна» Ендо Тацуя українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сім’я шпигуна» Ендо Тацуя

Одна відповідь до “Сім’я шпигуна”

  1. Арі Арі сказав:

    Як завантажити книгу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *