«Сім’янин» Пол Дезмонд

«Сім’янин» Пол Дезмонд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
447 переглядів
447 переглядів

Про книгу «Сім’янин» Пола Дезмонда

Книга «Сім’янин» – моторошна історія пізнання найпотаємніших і темних глибин свого «Я», що може довести до жорстоких фантазій та страшного божевілля. Пол Дезмонд створив невеликий, проте дуже насичений твір, в якому психологічні пошуки виявилися сильнішими навіть за розум і мораль. Пропонуємо здійснити захоплюючу подорож у світ прихованих страхів, емоцій та відчуттів разом з головним героєм повісті.

Френк був майже ідеальною людиною – люблячий та турботливий батько двох синів, прекрасний чоловік, неперевершений хазяїн. Меган вірила – її сім’я найкраща та найміцніша. Проте раптом сімейне щастя розчинилося у дивних снах – кожну ніч Френк бачив жахливі видіння. Що це – підсвідомі бажання, страхи чи передбачення майбутнього?

Згодом життя Френка стає нестерпним і перетворюється у паранойю. Нервові розлади, стрес та постійна роздратованість тримають сім’ю головного героя на межі руйнування. Психотерапевтичні втручання не допомагають. Залишається тільки один вихід – розібратися у своїй психіці самостійно, навіть якщо ціна цього «одужання» надто велика.

У романі «Сім’янин» кожен читач побачить власні труднощі, які заважають спокійному життю. Автор наводить яскраві приклади, як замкненість на внутрішніх проблемах заважає пошуку правильних рішень у їхньому розв’язанні. Френк так і не зміг зрозуміти, що коїться в його душі. Намагаючись самотужки розібратися у своєму стані, він не помітив, як переступив межу дозволеного…

Книга відрізняється стрімким напруженим сюжетом, психологізмом, яскравими та глибокими персонажами зі своїми слабкостями. Поміж рядків можна побачити заклик письменника до осмислення сенсу свого життя та правильної розстановки цінностей. На жаль, головний герой зрозумів надто пізно, що він несе відповідальність за свою родину не тільки фінансово, а й емоційно.

Якщо ви хочете прогулятися лабіринтами темної людської психіки та розгадати її загадки, рекомендуємо читати онлайн або скачати повість «Сім’янин» Пола Дезмонда на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Цю книгу ви знайдете в нашій бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Сім’янин» Пола Дезмонда

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сім’янин» Пола Дезмонда