«Сім’я у спадок» Ярл Конг

«Сім’я у спадок» Ярл Конг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
57 переглядів
57 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сім’я у спадок» Ярла Конга (анотація)

До появи ЦЬОГО чоловіка у моєму житті все було тихо, розмірено, розплановано. Я повільно, але впевнено йшла до своєї цілі. І я явно не очікувала, що як тільки ВІН увірветься у моє життя, що настільки все піде шкереберть. Все завалиться в одну мить. А все тому, що я ЙОГО покохала. Я з НИМ стала жінкою. Я хотіла з НИМ майбутнього. Хотіла… Ось тільки мої бажання і його, як виявилося, діаметрально протилежні. Тепер у мене ні коханої людини, ні мрій, які розбилися об реальність. Але я ЙОГО не забуду. Ніколи не забуду. Адже у нас з НИМ тепер спільна дитина. Про яку ВІН ніколи не дізнається…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сім’я у спадок» Ярла Конга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сім’я у спадок» Ярла Конга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *