«Сірі бджоли» Андрій Юрійович Курков

«Сірі бджоли» Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1871 переглядів
1871 переглядів

Про книгу «Сірі бджоли» Андрія Юрійовича Куркова

Книга «Сірі бджоли» – це наша новітня історія та реальність, війна, огорнута у наші спогади. Серед невизначеності та страху за завтрашній день опинилися головні герої – бджоляр Сергій Сергійович та його сусід Паша. Перебуваючи у «сірій зоні», де постійно зустрічаються сепаратисти й українські військові, вони виявилися справжніми ідейними ворогами, проте намагалися знаходити спільну мову.

Бджоли, за якими доглядав Сергій, стали справжнім символом домівки й людяності, якої так не вистачає в умовах сьогодення. Він вирішує відправитися туди, де війна не зачепить його бджіл, і їде до знайомого татарина до Криму. Які пригоди й випробування чекають на Сергія та його бджіл, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «Сірі бджоли» Андрія Юрійовича Куркова українською мовою.

Ця сумна і повчальна історія спонукає до патріотичних роздумів та розуміння, що кожне людське життя в умовах суспільного лиха є найвищою цінністю. Тут немає політики, лише людське горе та зіпсовані долі, прагнення вижити тими шляхами, які для тебе зрозумілі. Автор не приймає жодну зі сторін, даючи можливість читачеві самому розібратися у моралі кожного з головних героїв.

Якщо ви шукаєте глибокий драматичний сюжет з описом наших реалій, радимо скачати книгу «Сірі бджоли» Андрія Юрійовича Куркова – на нашому сайті ви знайдете твір безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Сірі бджоли» Андрія Юрійовича Куркова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сірі бджоли» Андрія Юрійовича Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *