«Сірі бджоли» Андрій Курков

«Сірі бджоли» Андрій Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3900 переглядів
3900 переглядів

Короткий зміст книги «Сірі бджоли» Андрія Куркова (анотація)

Книга «Сірі бджоли» – це наша новітня історія та реальність, війна, огорнута у наші спогади. Серед невизначеності та страху за завтрашній день опинилися головні герої – бджоляр Сергій Сергійович та його сусід Паша. Перебуваючи у «сірій зоні», де постійно зустрічаються сепаратисти й українські військові, вони виявилися справжніми ідейними ворогами, проте намагалися знаходити спільну мову.

Бджоли, за якими доглядав Сергій, стали справжнім символом домівки й людяності, якої так не вистачає в умовах сьогодення. Він вирішує відправитися туди, де війна не зачепить його бджіл, і їде до знайомого татарина до Криму. Які пригоди й випробування чекають на Сергія та його бджіл, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «Сірі бджоли» Андрія Юрійовича Куркова українською мовою.

Ця сумна і повчальна історія спонукає до патріотичних роздумів та розуміння, що кожне людське життя в умовах суспільного лиха є найвищою цінністю. Тут немає політики, лише людське горе та зіпсовані долі, прагнення вижити тими шляхами, які для тебе зрозумілі. Автор не приймає жодну зі сторін, даючи можливість читачеві самому розібратися у моралі кожного з головних героїв.

Якщо ви шукаєте глибокий драматичний сюжет з описом наших реалій, радимо скачати книгу «Сірі бджоли» Андрія Юрійовича Куркова – на нашому сайті ви знайдете твір безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сірі бджоли» Андрія Куркова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Сірі бджоли» Андрія Куркова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сірі бджоли» Андрія Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *