«Сіроманець» Микола Вінграновський

«Сіроманець» Микола Вінграновський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
173 переглядів
173 переглядів

Про книгу «Сіроманець» Миколb Вінграновського

Повість «Сіроманець» за авторства письменника Миколи Вінграновського розповідає про конфлікт між людством та цивілізацією з одного боку та природою з іншого. Автор звертається до напівфантастичного сюжету про дружбу дитини та вовка, намагаючись на їх прикладі показати той симбіоз, в якому повинні жити людина та природа. Разом з тим, ще одним мотивом є показ того, що людина – частина природи, а не її повноправний володар, який може робити все, що йому заманеться.

Не дивлячись на фантастичність сюжету, де друзями є справжнісінький вовк та звичайний хлопець, він є напрочуд актуальним. Автор апелює до важливої проблеми мирного співіснування природи та людини, що загалом було актуальним як в час написання твору, так і сьогодні.

Вовк уособлює в собі природу, і не дивлячись на його образ хижака, він не бажає чинити зло по відношенню до хлопця Сашка, який також бажає жити мирно. До речі, читати онлайн повість «Сіроманець» Миколи Вінграновського українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Як вже було згадано, головний герой вовк на прізвисько Сіроманець є не таким простим, як може здатись на перший погляд. Автор описує його емоції та відчуття, намагаючись показати його як людяну живу істоту, що також може реагувати на події, які його оточують.

А дізнатись повну історію дружби Сашка та вовка можна лише скачавши повість «Сіроманець» Миколи Вінграновського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Скачати безкоштово книгу «Сіроманець» Миколb Вінграновського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сіроманець» Миколb Вінграновського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *