«Сіяч вітру» Майя Лідія Коссаковська

«Сіяч вітру» Майя Лідія Коссаковська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
604 переглядів
604 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сіяч вітру» Майї Лідії Коссаковської (анотація)

Книга «Сіяч вітру» Майі Лідії Коссаковської – це приклад того, що сучасне фентезі можу бути оригінальним та цікавим. Письменниця прекрасно поєднує під однією обкладинкою епічність персонажів з життєвістю сюжетів, що будуть зрозумілими та близькими кожній людині. Беручи від власного задуму максимум, а саме християнської міфології, вона відтворює оригінальний та захоплюючий світ, який прагнеш досліджувати все більше, з кожною новою сторінкою.

Головним героєм історії стає Даймон Фрей, що був полководцем янголів. Останні – це не просто фантастичні за своєю красою та силою істоти, але й головний елемент історій Коссаковської. Вони вміють грати в інтриги, немов середньовічні королі, та кохати, віддаючись всім серцем. Гріхи, що в більшості асоціюються з мирським життям, їм також не чужі та цілком близькі, якщо мова йде про алкоголь чи куріння. Доля була привітною до головного героя, але коли в результаті змови він був скинутий зі своєї посади, його життя змінилось назавжди.

Тим часом світ, в якому раніше все було в руках Господа, невідворотно змінюється після того, як всемогутній володар безслідно зникає. На плечах ангелів непросте завдання: втримати баланс, вберігаючи світ від того, що сіє вітер. Про нього ходять легенди та чутки й зупинити його має саме Деймон, адже, врятувавши, Бог зробив з нього свій праведний меч, що має зупинити кінець світу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сіяч вітру» Майї Лідії Коссаковської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сіяч вітру» Майї Лідії Коссаковської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *