«Скандер та викрадення однорога» Аннабель Стедмен (А.Ф. Стедмен)

«Скандер та викрадення однорога» Аннабель Стедмен (А.Ф. Стедмен)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
641 переглядів
641 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скандер та викрадення однорога» Аннабель Стедмен (анотація)

Дикі однороги небезпечні, кровожерливі та… безсмертні. Справжнє крилате жахіття. Вони втрачають безсмертя, коли зв’язуються з вершником, але водночас втрачають трохи люті. Тому щороку й шукають 13-річних дітей, здатних утворити зв’язок з однорогом і спрямовувати його магію. Після іспиту обрані вирушають до Брами Розплідника, щоб спробувати її відчинити, знайти яйце однорога та стати вершниками.

Власне, саме про це роками мріяв Скандер Сміт. Однак у день іспиту все складається жахливо. Мрії кінець? Таємнича вершниця допомагає Скандерові отримати шанс — і фортуна знову на боці хлопця. Принаймні так здається. А втім, невдовзі мрія про однорогів втрачає веселкову чарівність. Скандер опиняється на самісінькому вістрі кривавої боротьби зі зловісним і таємничим Ткачем. Намагаючись розкрити секрети ворога, хлопець усвідомлює, що разом зі своїм однорогом він чи не єдина надія Острова.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Скандер та викрадення однорога» Аннабель Стедмен та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Скандер та викрадення однорога» Аннабель Стедмен: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Скандер та викрадення однорога» Аннабель Стедмен і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скандер та викрадення однорога» Аннабель Стедмен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *