«Скарб Аїлії» Леді у білому

«Скарб Аїлії» Леді у білому

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
253 переглядів
253 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скарб Аїлії» Леді у білому (анотація)

Здавалося, що я нарешті знайшла свій шлях: закінчити Академію, розвинути свій бізнес, посадити на престол Деміана і жити як непристойно багата жінка. Але мені щоразу показували, як нестійко я стою на ногах…

Але зараз переді мною стоїть вибір. Один з багатьох, але від того не менш легкий. У мене ж стільки всього, що я маю зробити, але мені вже нічого не хочеться. Принаймні, Ейрін залишився зі мною…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скарб Аїлії» Леді у білому українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скарб Аїлії» Леді у білому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *