«Скарб» Олекса Стороженко
1783 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скарб» Олекси Стороженка (анотація)

Гумористичне оповідання «Скарб» Олекси Стороженко — це історія про розбещеного хлопця, якого з самого дитинства занадто залюбили. Які наслідки в майбутньому чекають на Павла?

З самого дитинства маленький Павлик ріс розбещеною дитиною. Його батьки мали великий статок, тому могли дозволити собі опікати єдиного сина. Він нічого не робив, лише їв та спав. Після смерті батьків він найняв людей, які робили це за них. Сусідські хлопці вирішили знайти захований скарб та покликати лінивого хлопчиська. Чи зможуть вони зрушити з місця цього лежебока? Радимо читати онлайн усім книгу «Скарб» Олекси Стороженко українською мовою.

Хто насправді має щастя та вдачу? Той хто все життя лежить на одному місці та нічого не робить? Або той, хто має ціль, бажання та працьовиті руки?

Скачати книгу «Скарб» Олекси Стороженко можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скарб» Олекси Стороженка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Скарб» Олекси Стороженка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скарб» Олекси Стороженка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *