«Скарлет» Олександра Ріплі

«Скарлет» Олександра Ріплі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
415 переглядів
415 переглядів

Про книгу «Скарлет» Олександри Ріплі

Книга «Скарлет» є продовженням легендарної епопеї Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром». Після її прочитання, мабуть, кожен захотів би дізнатися, чим завершилася історія Скарлет і Ретта Батлера, що змінилося в житті головної героїні, які чергові випробування підкинула їй доля.

Олександра Ріплі розкриває перед читачами більш зрілі роки Скарлет, коли вона вже стає матір’ю та знайомиться зі своїми ірландськими родичами. Нові знайомства відкривають для жінки неочікувані можливості, і перед нами постає оновлена Скарлет – більш врівноважена, але така ж незалежна та цілеспрямована.

Роман «Скарлет» написаний у такій самій манері, як і «Віднесені вітром» – з детальним описом оточення головних героїв, динамікою сюжетної лінії, характерними рисами того часу. У житті Скарлет відбуваються кардинальні зміни – вона розлучається з Батлером, проте її особисте життя не стає більш тьмяним. Навколо неї обертаються чоловіки, адже ця харизматична жінка ніколи не страждала від нестачі уваги.

Проте Скарлет занурена у більш важливі справи – вона керує Балліхарою, намагається налагодити стосунки з ірландськими родичами в той час, як між ірландцями та англійцями відбувається напружене протистояння.

Починаючи читати онлайн цей твір, відчуваєш, що авторка уважно вивчила образ головної героїні, але в той же час вона надає йому якоїсь динаміки, змінюючи характер Скарлет. Новими фарбами заграв і Ретт Батлер – письменниці вдалося передати його харизму і грайливість, мінливість і схильність до дивних сюрпризів. Поряд з цим в сюжеті книги з’являються і інші яскраві персонажі, тісно пов’язані зі Скарлет. Атмосферу Атланти, Чарльстона, Савани та особливо Ірландії було передано дуже детально та реалістично.

Якщо ви є прихильником роману «Віднесені вітром», рекомендуємо вам скачати «Скарлет» Олександри Ріплі, адже Маргарет Мітчелл обірвала свій твір, не довівши його до логічного завершення. Ви знову зустрінетеся з улюбленими героями, але кожен з них опиниться в зовсім інших обставинах, показавши різні сторони свого характеру.

Цю книгу ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали ми пропонуємо нашим відвідувачам безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скарлет» Олександри Ріплі