«Сказати життю «Так!». Психолог у концтаборі» Віктор Еміль Франкл

«Сказати життю «Так!». Психолог у концтаборі» Віктор Еміль Франкл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11491 переглядів
11491 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сказати життю «Так!». Психолог у концтаборі» Віктора Еміля Франкла (анотація)

Важко уявити, через який жах може пройти людина, що побувала свого часу у концтаборі. Такий досвід виклав у книзі «Сказати життю «Так!». Психолог у концтаборі» Віктор Франкл, що не лише розповідає своїм читачам про нелюдські знущання нацистів над в’язнями, але й про те, як настільки страшну та травмуючу подію можна пережити з точки зору ментального здоров’я. Читаючи про життя письменника, неможливо не захоплюватись його витривалістю та силою волі, водночас жахаючись тому, через яке пекло на землі йому довелось пройти.

Композиційно книга поділена на дві частини, де в першій автор розповідає про свій безпосередній досвід перебування в концтаборі, а в другій він висвітлює своє бачення на ті події вже з точки зору психології, як лікарської науки. На думку Франкла, якою б страшною подія не була, у людини залишається вибір – жити з нею все своє життя далі, чи залишити цю подію в минулому, відпустивши її. Ці роздуми безпосередньо вплинули на те, що в сьогоднішній науці називається «екзестенційним вакуумом». З останнього, завдяки своїм спостереженням, автор теж намагається знайти вихід.

Пройшовши через головне випробування всього свого життя, перед автором постало просте, навіть банальне запитання: що далі? І відповіддю на нього стала не лише ця книга, що є чудовим прикладом роздумів на папері. Кожен з читачів, читаючи думки письменника та психіатра, може знайти ті інструменти, що допоможуть віднайти власний сенс буття.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сказати життю «Так!». Психолог у концтаборі» Віктора Еміля Франкла українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сказати життю «Так!». Психолог у концтаборі» Віктора Еміля Франкла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *