«Скеля червоного сонця» Дарина Гнатко

«Скеля червоного сонця» Дарина Гнатко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2582 переглядів
2582 переглядів

Про книгу «Скеля червоного сонця» Дарини Гнатко

Шалене кохання, родове прокляття, сімейні таємниці, жіночі інтриги, містичні загадки і навіть смерть – все це сплелося в міцних обіймах у книзі «Скеля червоного сонця». Ця історія почалася з банального любовного трикутника, проте її відголоски були відчутними ще дуже довго, а разом з ними – зруйновані долі ні в чому не винних людей протягом кількох століть.

Серцю не накажеш, і таке раптове кохання звело з розуму Феодосю: жінка покохала чоловіка своєї сестри Мирослави і вирішила прибрати сестру, яка заважала «жіночому щастю» Феодосі. Проте Мирослава наклала прокляття на весь рід своєї сестри, і з тих пір почалася страшна містична історія, де нещасні закохані не знаходили щастя, а змушені були розплачуватися за гріхи своїх нащадків.

Вирішивши читати онлайн книгу «Скеля червоного сонця» Дарини Гнатко українською мовою, ви з перших сторінок опинитеся у вирі магії, що зберігає свою силу ще з XVII століття. Сплетіння доль і страждання через кохання, боротьба з невідворотністю та відчаєм, а найголовніше – неможливість бути щасливими попри всі зусилля – саме з цим стикнуться герої роману.

Якщо ви шукаєте пронизливу й сильну історію, що викличе бурю емоцій та залишить неабиякий післясмак, поспішайте скачати книгу «Скеля червоного сонця» Дарини Гнатко й отримати її у нашій електронній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у найрозповсюдженіших форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Скеля червоного сонця» Дарини Гнатко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скеля червоного сонця» Дарини Гнатко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *