«Складні розмови. Як обговорювати те, що хвилює найбільше» Дуглас Стоун, Шейла Гін, Брюс Петтон

«Складні розмови. Як обговорювати те, що хвилює найбільше» Дуглас Стоун, Шейла Гін, Брюс Петтон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4455 переглядів
4455 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Складні розмови. Як обговорювати те, що хвилює найбільше» Дугласа Стоуна, Шейли Гін, Брюса Петтона (анотація)

«Гарвардський метод», якому присвячена ця книжка, навчає навичкам легкого спілкування, які допоможуть покращити подружнє життя, налагодити взаємини між батьками та дітьми-підлітками, зцілити душевні образи, які розділяють нас і навіть роблять ворогами. Тож дізнайтеся, як розмовляти з колишнім чоловіком; як повідомити клієнту, що робота над його проектом триватиме довше та коштуватиме вдвічі дорожче тощо. Окрім досліджень, які стосуються проведення переговорів, ця книжка містить ідеї з інших галузей: теорії поведінки, соціальної психології та теорії спілкування.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Складні розмови. Як обговорювати те, що хвилює найбільше» Дугласа Стоуна, Шейли Гін, Брюса Петтона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Складні розмови. Як обговорювати те, що хвилює найбільше» Дугласа Стоуна, Шейли Гін, Брюса Петтона

2 відповіді до “Складні розмови. Як обговорювати те, що хвилює найбільше”

  1. Барбара Барбара сказав:

    Ох, як не просто було мені спілкуватись з батьками, в них і в мене не простий характер. Складні розмови допомогла мені навчитись говорити, а найголовніше розуміти аппонента і наші стосунки почали налагоджуватись.

  2. Валерія Валерія сказав:

    Книга «Складні розмови» допомогла мені в роботі, тепер навіть із самим тяжким співрозмовником, я нахожу спільну мову. Корисна книга, для всіх хто має зв’язок з людьми. Мені сподобалась.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *