«Скляний будинок» Христина Лі Герман, Лоре Лея

«Скляний будинок» Христина Лі Герман, Лоре Лея

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
169 переглядів
169 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скляний будинок» Христини Лі Герман, Лоре Леї (анотація)

Затинається, щойно роблю перший крок.

— Ти… Ти знущаєшся! Наказуєш! Ти психологічно розчавлюєш мене! Я теж особистість! І ти мені зраджуєш прямо в нашому домі! З тією повією!

Виходить… я був сліпий? Я ідіот, який не помітив очевидного? То виходить ти мене таки хочеш?!

Таки хоче, бісове дівчисько, а я ідіот! То отримає! Її густе дихання грудну клітку нищить голодом миттєво. Він гуркоче моїм подихом, коли рвано і ламано кажу в її губи:

— Ти не отримаєш розлучення! Ніколи!

— Ти нічого не зможеш! — тремтить, за мене хапається, але очі горять, а я клякну від того, як тілом дурію від її протесту.

— Побачимо…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скляний будинок» Христини Лі Герман, Лоре Леї українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скляний будинок» Христини Лі Герман, Лоре Леї

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *