«Скорочено 1984» Джордж Орвелл

«Скорочено 1984» Джордж Орвелл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2079 переглядів
2079 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено 1984» Джорджа Орвелла (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “1984” (скорочено) Джорджа Орвелла, та прочитати приблизно за 11 хвилин.

Роман «1984» англійського письменника Джорджа Орвелла – протест проти насильницької диктаторської ідеології, що змальована в образі фантастичної держави Океанії. Ця соціальна антиутопія – яскраве полотно, сплетене з політики, моралі, свободи, подвійних стандартів і величезної пропаганди. І, на жаль, це може бути не фантастикою, а гіркою правдою…

З перший сторінок розумієш, що книга пройнята гірким болем, відчаєм та безвихіддю. Останні краплі людяності жорстоко знищуються потужною машиною тоталітаризму. На чолі держави стоїть партія, яка суцільно контролює життя кожного, та її лідер – Старший Брат. Чи вдасться головному герою – «зразковому» партійцю Вінстону Сміту – знайти однодумців і таємно вступити у боротьбу проти диктатури?

Автор описує політичний і соціальний устрій настільки яскраво і детально, що бігають мурахи. Ця книга майстерно синтезує психологію тих, хто потрапив у рабство партії та змирився з ним, і спроби вирватися із безодні там, де це практично неможливо. Адже гігантська машина засмоктує все навколо, і шансів практично немає.

Якщо ви готові розмірковувати над штучними та справжніми цінностями, критично осмислювати фантастичний сюжет і наші реалії, вам точно слід читати скорочено книгу «1984» Джорджа Орвелла. Також пропонуємо прихильникам легендарної класики скачати безкоштовно скорочено «1984» Джорджа Орвелла у нашій бібліотеці у форматах: fb2, txt, rtf, epub.

Слухати скорочено аудіокнигу «1984» Джорджа Орвелла онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено 1984» Джорджа Орвелла українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено 1984» Джорджа Орвелла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *