«Скорочено Айвенго» Вальтер Скотт

«Скорочено Айвенго» Вальтер Скотт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3005 переглядів
3005 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Айвенго» Вальтера Скотта (анотація)

Книга «Айвенго» Вальтера Скотта – один з перших в світовій літературі історичних романів, що завоював серця читачів на багато років і століть вперед. Вся краса жанру полягає в тому, що він через призму історичних подій показує життя кількох персонажів. Зазвичай, розвиток подій відбувається на фоні доленосних подій для цілої країни, як, власне, і є в цій книзі, де Англія перебуває в самому розпалі політичної боротьби.

Ім’я головного героя закладено в назві. За сюжетом читач буде спостерігати від імені хороброго лицаря, який буде боротись за своє чесне ім’я та за свою даму серця. Її звуть Ребекка – вона врятувала герою життя, коли виходила того після тяжкого поранення. Головний герой є уособленням ідеального воїна та лицаря, що має хоробрість та мужність, та не обділений добротою та справедливістю. До речі, читати скорочено книгу «Айвенго» Вальтера Скотта українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Як вже було сказано, події відбуватимуться на фоні боротьби за престол в середньовічній Англії. Суть протистояння полягає в тому, що ворогують два знатні роди саксів та норманів, які претендують на титул короля. Під обличчям Чорного лицаря ховається Річард Левове Серце, що має на меті повернути законний трон, в чому йому допоможе Айвенго.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Айвенго» Вальтера Скотта можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Айвенго» Вальтера Скотта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Айвенго» Вальтера Скотта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *