«Скорочено Альпійська балада» Василь Биков

«Скорочено Альпійська балада» Василь Биков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
835 переглядів
835 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Альпійська балада» Василя Бикова (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Альпійська балада” (скорочено) Василя Бикова, який ви можете прочитати приблизно за 24 хвилини.

Повість «Альпійська балада» – гімн коханню, що розквітає навіть на тлі нелюдських страждань у концтаборах і масової загибелі у страшні часи Другої світової війни. Білоруський письменник Василь Биков описав драматичні події, свідком яких він сам став, зустрівши італійку, якій вдалося врятуватися з полону нацистів.

У центрі сюжету опиняються мужній білорус Іван Терешко і тендітна італійка Джулія. Рятуючись з концтабору в Австрії, юнак і дівчина випадково знайомляться і закохуються одне в одного. Тікаючи від переслідувачів, закохані проводять найкращі моменти у житті, навіть незважаючи на нестачу їжі та постійну небезпеку. Чим завершиться історія сподівань і кохання? Чи вдасться втікачам врятуватися?

Автор розмірковує разом з головними героями, пропонуючи їм зробити власний вибір. Навіть у відчаї та безвиході живе якась надія, і Іван з Джулією це доводять. Напружені поневіряння Альпами символізують мужність і витривалість втікачів, адже від суворої природи також можна чекати на небезпеку, як і від ув’язнення у концтаборі. Поспішайте читати скорочено книгу «Альпійська балада» Василя Бикова, щоб дізнатися, чи вдасться нещасним врятуватися.

За мотивами цього ліричного твору було знято фільм, що став символом боротьби кохання проти насильства. Наша віртуальна бібліотека пропонує скачати безкоштовно скорочено книгу «Альпійська балада» Василя Бикова у форматах: fb2, txt, rtf, epub.

Слухати скорочено аудіокнигу «Альпійська балада» Василя Бикова онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Альпійська балада» Василя Бикова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Альпійська балада» Василя Бикова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *