«Скорочено Берег любові» Олесь Гончар

«Скорочено Берег любові» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
532 переглядів
532 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Берег любові» Олеся Гончара (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Берег любові” (скорочено) Олеся Гончара, та прочитати приблизно за 44 хвилини.

Олесь Гончар працював над створенням роману з 1975 року по 1976, розповідаючи у ньому історію кохання молодої дівчини Інни, племінниці Андрона Ягнича, майстра по в’язанню вузлів, який працював на вітрильнику з назвою «Оріон» (прототипом був вітрильний корабель «Товариш). Якщо у вас немає змоги прочитати цей твір повністю, ви можете користуватись нашим ресурсом і читати скорочено книгу «Берег любові» Олеся Гончара зі зручного пристрою і з будь-якого куточка планети.

Південь України. Студентки медичного училища проходять практику у фортеці, що розташована прямо біля моря, і там же займаються розкопками молоді археологи. Інна Ягнич виділяється серед дівчат, бо вона і навчається відмінно, і пісні пише, і взагалі нею пишається все училище. Для неї спеціально навіть місце було виділене, але героїня обрала повертатись додому – у село, де на неї чекають родичі і коханий хлопець Віктор.

Несподівано Інні зізнався у коханні інший хлопець, з яким вона точно була б щаслива. Але героїня не змогла прийняти його пропозицію, хоч і розуміла, що Віктор, який сидить у в’язниці за правопорушення (перевищення швидкості і наїзд на дітей), не дасть їй такого спокою і стабільності. Та що б вона там сама собі не думала, у долі були на неї свої плани…

Якщо бажаєте знати, що було далі, можете скачати безкоштовно скорочено «Берег любові» Олеся Гончара у форматах fb2, txt, rtf, epub з нашого сайту і зануритись у читання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Берег любові» Олеся Гончара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Берег любові» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *