«Скорочено Божественна комедія» Данте Аліг'єрі

«Скорочено Божественна комедія» Данте Аліг'єрі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1091 переглядів
1091 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Божественна комедія» Данте Аліг'єрі (анотація)

Книга «Божественна комедія» Данте Аліг’єрі є одним з найвідоміших творів епохи Ренесансу в світовій літературі. Наскільки твір відомий, наскільки талановито написаний. Цікаво, що автор присвятив цьому твору 14 років свого життя, що свідчить про його вагомість. Історія, що викладена на сторінках книги, сповнена тягою до античної спадщини Італії. Слово «комедія» в назві є шаною середньовічній літературній традиції, коли історія починалась погано, а закінчувалась добре.

Всі події в історії – сон головного героя, що потрапляє до загробного світу. Якщо точніше, то більшу частину своєї подорожі, він мандруватиме колами Пекла, де тамуються грішники, за різні порушення божого слова. Саме ж Пекло охороняє величезний триголовий Пес – Цербер. В цій подорожі головного героя буде супроводжувати письменник античності Вергілій. До речі, читати скорочено книгу «Божественна комедія» Данте Аліг’єрі українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Лиш в самому фіналі твору автор розповідатиме про те, як же виглядає мрія всіх вірян – Рай. Книга сповнена різних символів та метафор, що посилаються на реальний світ, чи біблійні легенди. Зокрема, ключовим в творі є число 3, адже кожному місцю в загробному світі Пеклу, Чистилищу та Раю присвячено 33 глави, а кіл в кожному з них 9, що також відсилає до магічної цифри 3.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Божественна комедія» Данте Аліг’єрі можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «Божественна комедія» Данте Аліг’єрі онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Божественна комедія» Данте Аліг'єрі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Божественна комедія» Данте Аліг'єрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *