«Скорочено Чорна рада» Пантелеймон Куліш

«Скорочено Чорна рада» Пантелеймон Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1531 переглядів
1531 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Чорна рада» Пантелеймона Куліша (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Чорна рада” (скорочено) Пантелеймона Куліша та прочитати його приблизно за півтори години.

Книга «Чорна рада» Пантелеймона Куліша – титульний приклад історичного роману, що в рамках певної історичної епохи розповідає камерну історію своїм читачам. В основу твору покладені трагічні події, що відбулися в Ніжині в 1663 році. Саме в цьому місці та в цей час відбулась сумнозвісна Чорна рада, яка, за великим рахунком, вирішила подальшу долю українського козацтва. Автор не соромиться давати цій події негативне забарвлення та засуджувати роздробленість козаків.

В центрі сюжету буде розповідь про одного з козацьких полковників Шрама, що їде на раду, та його сина. Все починається з того, що він разом з сином приїжджають на хутір Хмарище. На цьому хуторі живе ще один важливий для історії персонаж – дівчина Леся. Батьки обох молодих людей бажають, щоб ті одружилися. Самі ж молодята не проти, адже давно кохають один одного. До речі, читати скорочено книгу «Чорна рада» Пантелеймона Куліша українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Майстерність Куліша, як літератора, проявляється в тому, що він прекрасно показує персональну драму своїх персонажів на фоні глобальних подій. В цей час Гетьманщина перебуває в так званій «Руїні», коли козаки були розділені між собою та не розуміли, хто є їхнім справжнім ворогом.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Чорна рада» Пантелеймона Куліша можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Чорна рада» Пантелеймона Куліша українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Чорна рада» Пантелеймона Куліша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *