«Скорочено Дари волхвів» О. Генрі

«Скорочено Дари волхвів» О. Генрі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
888 переглядів
888 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Дари волхвів» О. Генрі (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Дари волхвів” (скорочено) О. Генрі, який ви можете прочитати приблизно за 3 хвилини.

Оповідання «Дари волхвів» вважається одним з найкращих творів американського письменника О Генрі. Створений на початку минулого століття, він і досі хвилює серця читачів, показуючи щирість почуттів та готовність пожертвувати своїми бажаннями заради коханої людини. Уособленням найсвітліших почуттів стало молоде подружжя – Джим і Делла Янги.

Різдво – це той час, коли відбуваються дива, і напередодні цього свята закохані вирішили зробити одне одному подарунки ціною власних найбільших цінностей. Що з цього вийшло, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати скорочено книгу «Дари волхвів» О Генрі. Цей твір входить до циклу «Чотири мільйони», присвяченого суперечливому й непростому життю в Нью-Йорку.

Це оповідання – справжня гра контрастів, яку майстерно змалював письменник на кількох сторінках. Читач тут помітить і романтичну легковажність закоханих, і водночас їхню величезну мудрість. А ще головні герої ніби розфарбовують сірий світ навколо них у яскраві кольори завдяки своєму коханню, тому атмосфера завжди здається затишною, світлою, сповненою надіями на майбутнє.

Перед читачем розгортається дивна історія про найдорожчі подарунки та скрутне матеріальне середовище родини, про найбільший скарб, який в них є. Якщо ви хочете замислитися над тим, що є справжніми цінностями і яку ціну за них треба заплатити, вам слід скачати безкоштовно скорочено «Дари волхвів» О Генрі у форматах fb2, txt, rtf, epub в нашій віртуальній бібліотеці.

Слухати скорочено аудіокнигу «Дари волхвівю О.Генрі онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Дари волхвів» О. Генрі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Дари волхвів» О. Генрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *