«Скорочено Дівчина з ведмедиком» Віктор Петров (Домонтович)

«Скорочено Дівчина з ведмедиком» Віктор Петров (Домонтович)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1289 переглядів
1289 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Дівчина з ведмедиком» Віктора Петрова (Домонтовича) (анотація)

Філософська повість «Дівчина з ведмедиком» Віктора Петрова (Домонтовича) перенесе читачів на століття назад. На вулицях Києва 1920 рік. Яке було життя у місцевої інтелігенції? Чим жили люди?

Розповідь буде вести Іполіт Миколайович Варецький, він був хіміком, який сприймав світ матеріальним і дуже серйозним. Іншою головною героїнею стала дівчинка Зіна, яка дуже любила грати з ведмедиком і сприймала світ протилежно від оповідача. Ведмедик – образ людини. Радимо читати скорочено книгу «Дівчина з ведмедиком» Віктора Петрова (Домонтовича).

Дві різні людини, два світосприйняття. Іполіт був репетитором для двох сестер Лесі та Зіни. І якщо перша була чемна, то інша завжди хотіла домінувати. Так сталося, що вона спокусила свого вчителя – вони провели ніч разом, він був змушений запропонувати їй руку та серце. Чому вона відмовила йому і вирішила стати повією? І як закінчилась її історія?

А щоб швидше дізнатися всю історію, вам необхідно скачати безкоштовно скорочено ««Дівчина з ведмедиком» Віктора Петрова (Домонтовича) на нашому сайті в таких форматах: fb2, txt, rtf, epub.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Дівчина з ведмедиком» Віктора Петрова (Домонтовича) українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Дівчина з ведмедиком» Віктора Петрова (Домонтовича)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *