«Скорочено Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігель де Сервантес

«Скорочено Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігель де Сервантес

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
923 переглядів
923 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігеля де Сервантеса (анотація)

Книга «Дон Кіхот» Мігеля де Сервантеса – беззаперечна класика не тільки іспанської, а й всієї світової літератури. Цей трагікомічний роман став класикою свого жанру, де головний герой живе у власному маленькому світі і не розуміє правил та устоїв світу реального. Разом зі своїм бравим другом вони подорожують по Іспанії, потрапляючи в різні халепи та кумедно з них виплутуючись. Що цікаво, автор цілеспрямовано пародіював стиль лицарського роману, де буцімто відважний герой Дон Кіхот є більше пародією на лицаря, ніж є таким насправді.

Як і кожен поважаючий себе доблесний лицар, головний герой має зброєносця – ним є вірний супутник та друг Санчо Пасно. Висміюючи стиль середньовічних письменників, автор заклав в свій твір багато філософських думок, що не втратили своєї актуальності й до нині. Фраза «битися з повітряними млинами» стала крилатою, та означає будь-яку марну справа, що не має жодного сенсу. До речі, читати скорочено книгу «Дон Кіхот» Мігеля де Сервантеса українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

В своїх подорожах по дорогам Іспанії герої відвідують багато регіонів, але це все було б не так цікаво, якби Дон Кіхот не жив в уявному світі. В ньому можливо все, коли млини є нічим іншим, як страшними велетнями, а звичайна селянка – неймовірної краси принцеса.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Дон Кіхот» Мігеля де Сервантеса можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігеля де Сервантеса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігеля де Сервантеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *