«Скорочено Дорогою ціною» Михайло Коцюбинський

«Скорочено Дорогою ціною» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
898 переглядів
898 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського (анотація)

Книга «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського пронизана пригодницьким духом та політичними ідеями початку ХХ століття. Автор був впевненим соціалістом – політичної сили, що боролась за права робітників та селян. Ця передмова необхідна для розуміння суті цього твору, адже автор возвеличує протистояння звичайних працюючих людей, що чесно заробляють собі на хліб, та панів, які лиш користуються здобутками праці таких людей.

Історія Коцюбинського по праву продовжує традицію Тараса Шевченка, який також брав за основний мотив протистояння верхів та низів суспільства. Початком твору є коротка передмова, яку дає автор своїм читачам, щоб ті розуміли політичну і соціальну ситуацію в Україні в 30-х роках ХІХ століття. Власне, сам сюжет розпочинається з того, що головні герої Остап та Соломія втікають від пана. До речі, читати скорочено книгу «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

В назві твору закладена основна його суть. На протязі всієї історії герої будуть боротись за свою свободу, ціна якої неймовірна висока. Але герої це також розуміють і готові її заплатити, для того щоб жити вільно. Щоправда, книга не матиме щасливого фіналу, що має дати зрозуміти читачеві – висока мета потребує високих трат.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *