«Скорочено Енеїда» Вергілій
556 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Енеїда» Вергілія (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Енеїда” (скорочено) Вергілія, та прочитати приблизно за 15 хвилин.

Вергілій написав свою найвідомішу епічну поему «Енеїда» у таку сиву давнину, що тоді роки рахувались до нашої ери (29-19 роки до н.е.). В оригіналі твір латинською мовою, але знають його у всьому світі, бо створено чимало перекладів різними мовами. Еней, головний герой твору, був легендарною особистістю і предком римлян, а присвятив цю поему Вергілій Риму, бажаючи показати величність міста і його імператора.

На нашому сайті ви можете читати скорочено книгу «Енеїда» Вергілія, щоб пригадати (або дізнатись) коротко, про що ж у ній розповідає автор. Варто зазначити, що твір складається з 12 глав (книг), у яких в загальній сумі майже 10 тисяч віршів (9996). Крім того, поета ділиться на дві частини – у перших шести главах розповідається про Енея та його мандри, а в інших – описуються битви в Італії.

Цікавий факт: Вергілій так і не встиг завершити роботу над твором, тому деякі вірші були недописаними, а інші просто суперечити один одному. Але випускати поему у такому вигляді автор не хотів, тому заповідав, щоб її просто спалили. Що ж стосується сюжету, то починається він з того, що Еней разом з флотилією прямує морем до Італії.

Юнона, яку це гніває, насилає на моряків страшну бурю, яка підкидає кораблі і трощить їх, майже не лишаючи шансів на виживання. А далі показано епізод на Олімпі, де Юпітер розповідає про майбутню долю Енея і Римської держави…

Слухати скорочено аудіокнигу «Енеїда» Вергілія онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Енеїда» Вергілія українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Енеїда» Вергілія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *