«Скорочено Енеїда» Іван Котляревський

«Скорочено Енеїда» Іван Котляревський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1254 переглядів
1254 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Енеїда» Івана Котляревського (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Енеїда” (скорочено) Івана Котляревського та прочитати всього за 38 хвилин.

Книга «Енеїда» Івана Котляревського – не просто гарно та талановито написаний художній твір. Ця книга відкрила собою нову сторінку в українській літературі. Справа в тому, що це перший твір, який був написаний розмовною мовою, що зрозуміла кожному. До цього для письма використовували староукраїнську мову, яку також можна зустріти і в творах церковних та художніх письменники. Сама ж історія є алюзією на твір античного письменника Вергілія, який Котляревський переписав на український манер.

Використовуючи сюжет римського античного літератора, авторові вдалося показати широку картину життя українського суспільства в ХVІІІ – та на початку ХІХ століть. В центрі історії буде вдалий козак Еней. Замість спаленої Трої буде зруйнована Січ. Після цього козаки відправляються в свою подорож по світу білому. Без сорому автор засуджує верхівки суспільства, що годуються та паразитують на звичайних українських людях, які чесно працюють. До речі, читати скорочено книгу «Енеїда» Івана Котляревського українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Основні віхи сюжету фактично ідентичні до тих, які були в оригінальному творі. Але Котляревський так талановито описує подорож козаків з великою кількістю національних мотивів, починаючи від вбрання троянців-козаків, закінчуючи описом Богів, що радше схожі на персонажів з нашого світу.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Енеїда» Івана Котляревського можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Енеїда» Івана Котляревського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Енеїда» Івана Котляревського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *