«Скорочено Гобсек» Оноре де Бальзак

«Скорочено Гобсек» Оноре де Бальзак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1228 переглядів
1228 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Гобсек» Оноре де Бальзака (анотація)

Книга «Гобсек» Оноре де Бальзака – цікаве поєднання романтизму та реалізму в літературі від одного з найталановитіших авторів французької літератури. Письменник звернувся до тематики грошей, яку люди ніколи не обходили стороною. Але Бальзак не бачить в них нічого поганого, адже це лише річ, що була придумана людьми, і якби вони зникли, то жадібні і погані люди не зникли би разом з нею.

Зважаючи на вищесказане, не дивно, що одним з головних героїв став лихвар, якого звуть Гобсек. Він роздає людям позики, та забирає в них, з цих позик, певні відсотки, що робить його багатим. Але він – неоднозначний персонаж. Не дивлячись на його сумнівний вид діяльності, автор позиціонує його, як справедливого персонажа, звісно, що з певними «але». До речі, читати скорочено книгу «Гобсек» Оноре де Бальзака українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Серед другорядних персонажів твору вартими уваги є адвокат Дервіль. На відміну від Гобсека, від однозначно порядна та чесна людина, що сумлінно робить свою справу, захищаючи людей в суді. Цікаво, що роман не розділяє людей на добрих чи поганих, адже наше суспільство є сірим: в ньому уживаються як скупі, так і щедрі люди. Головні події книги – діалоги між персонажами, через які автор розкриває буржуазне суспільство, що вступає в конфлікт з творчою індивідуальністю.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Гобсек» Оноре де Бальзака можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «Гобсек» Оноре де Бальзака онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Гобсек» Оноре де Бальзака українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Гобсек» Оноре де Бальзака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *