«Скорочено Гранатовий браслет» Олександр Купрін

«Скорочено Гранатовий браслет» Олександр Купрін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
527 переглядів
527 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Гранатовий браслет» Олександра Купріна (анотація)

Повість «Гранатовий браслет» Олександра Купріна — щире кохання з одної сторони та байдужість з іншої. Вічна тема нерівності між людьми, які знаходяться на різних рівнях життя.

Історія починається з подарунка на день народження княгині Вірі Сергіївні — це був той самий гранатовий браслет від таємного відправника, який, як пізніше виявилось, кохає її вже 7 років. В записці було сказано, що цей браслет надає жінці дар передбачення. Радимо читати скорочено книгу «Гранатовий браслет» Олександра Купріна.

Розповівши про цей подарунок чоловіку, вони намагаються з’ясувати, хто цей таємний Г.С.Ж.? Їм виявляється бідний чиновник Желтков. Йому повертають браслет і це стає фатальною подією в його житті. Що сталося? І чим закінчиться ця історія нерозділеного кохання?

Історія настільки зворушлива та цікава, що треба обов’язково скачати безкоштовно скорочено «Гранатовий браслет» Олександра Купріна на нашому сайті в таких форматах: fb2, txt, rtf, epub.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Гранатовий браслет» Олександра Купріна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Гранатовий браслет» Олександра Купріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *