«Скорочено Гуси-лебеді летять» Михайло Стельмах

«Скорочено Гуси-лебеді летять» Михайло Стельмах

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1904 переглядів
1904 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Гуси-лебеді летять» Михайла Стельмаха (анотація)

Повість «Гуси-лебеді летять» Михайла Стельмаха, яку він написав у 1963 році, є автобіографічним твором, тому з нього можна дізнатись, яким було дитинство майбутнього українського письменника. Були такі події, обставини і люди, які йому особливо запам’ятались на фоні сільського життя, яке він бачив. Окрім того, автор присвятив цей твір своїм батькам, які зробили великий внесок у його особистісне становлення.

На нашому сайті ви маєте змогу читати скорочено книгу «Гуси-лебеді летять» Михайла Стельмаха, якщо хочеться дізнатись або пригадати основні події, описані у творі. Дія відбувається на початку 20-го століття на землях українських сіл.

Громадянська війна вже завершилась, але території і люди ще до кінця не оговтались. Через село, де розгортаються події, постійно проходять то одні, то інші військові. Коли найбільше люди потерпають від голоду, десь з-під Херсонщини приходить виснажена жінка з дитиною на руках…

В центрі сюжету знаходиться Михайлик, який дуже любить читати. А ще він любить природу і все, що бачить навколо себе. З непідробною дитячою цікавістю він вивчає світ і людей, які поруч. Йому подобається фантазувати і думати про все на світі. Але одного разу хлопчику доводиться зробити на не дуже гарний вчинок, щоб отримати омріяну книжечку про пригоди Тома Сойєра. Якою ж буде його «розплата» за це?

Слухати скорочено аудіокнигу «Гуси-лебеді летять» Михайла Стельмаха онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Гуси-лебеді летять» Михайла Стельмаха українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Гуси-лебеді летять» Михайла Стельмаха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *