«Скорочено Хамелеон» Антон Чехов

«Скорочено Хамелеон» Антон Чехов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
565 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Хамелеон» Антона Чехова (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Хамелеон” (скорочено) Антона Чехова, та прочитати приблизно за 2 хвилини.

Одна з маловідомих п’єс Антона Чехова «Хамелеон» була написана тоді, коли автор ще не був письменником – він працював лікарем, але деякі праці вже були опубліковані. Вперше цей твір був опублікований в 1884 році, а через два роки в зміненому вигляді увійшов у збірку «Строкаті розповіді». Майже через сто років він став епізодом для екранізації.

Хамелеон змінює свій колір в залежності від обставин. Такою людиною у творі став поліціянт, наглядач з досить чудним прізвиськом — Очумєлов. Він змінював своє рішення в залежність від обставин. Якщо собака бездомна — її необхідно знищити, а якщо генерала, то відвести до господаря. Радимо читати скорочено книгу Антона Чехова «Хамелеон».

Якось несправедливо, чи не так? Іноді ситуації виглядають абсурдно та смішно. Тим паче коли йдеться про носія закону, який повинен бути чесним та незалежним до кожної людини.

Cкачати безкоштовно скорочено книгу Антона Чехова «Хамелеон» можна на нашому сайті в таких форматах: fb2, txt, rtf, epub.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Хамелеон» Антона Чехова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Скорочено Хамелеон» Антона Чехова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Хамелеон» Антона Чехова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *