«Скорочено Хазяїн» Іван Карпенко-Карий

«Скорочено Хазяїн» Іван Карпенко-Карий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
811 переглядів
811 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Хазяїн» Івана Карпенко-Карого (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Хазяїн” (скорочено) Івана Карпенко-Карого, та прочитати приблизно за 1 годину.

П’єса «Хазяїн» належить до скарбниці української класики, і це не дивно: Івану Карпенку-Карому вдалося створити невмирущий твір, що вражає своєю актуальністю і сьогодні, більше ніж через сто років з часу його написання! Гонитва за владою, матеріальними благами, спроба обдурити бідних людей – саме таким було життєве кредо багатого землевласника Терентія Пузиря.

Автор яскраво описує головного героя та його оточення, іронізуючи з його неймовірних статків, яких Пузирю замало. Заради ще більшої наживи він готовий навіть на шахрайство. Про що саме домовляється хитрий багатій зі своїми однодумцями й помічниками, ви дізнаєтеся, вирішивши читати скорочено книгу «Хазяїн» Івана Карпенка-Карого.

Кульмінацією твору можна вважати загострення конфлікту між мільйонером та селянами й робітниками, які влаштували серйозний протест через своє пригноблення та обман. Незважаючи на актуальні і гострі проблеми, що зачіпає автор, цю п’єсу можна назвати комедію, адже вона дуже багата на комічні випадки, якими автор майстерно висміює жадібність, брехливість, боягузтво та інші огидні риси.

Пропонуємо вам скачати безкоштовно скорочено «Хазяїн» Івана Карпенка-Карого у нашій бібліотеці у форматах fb2, txt, rtf, epub – цей твір вражає своєю влучністю і дотепністю образів, малює яскраву картинку тодішнього поміщицько-селянського побуту, змушує замислитися над справжніми цінностями та відповідальністю за свої думки і дії.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Хазяїн» Івана Карпенко-Карого українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Хазяїн» Івана Карпенко-Карого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *