«Скорочено Іліада» Гомер

«Скорочено Іліада» Гомер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1753 переглядів
1753 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Іліада» Гомера (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Іліада” (скорочено) Гомера, який ви можете прочитати приблизно за 12 хвилин.

Безсмертна поема «Іліада» – найдавніша серед збережених пам’яток давньогрецької культури. І хоча пройшло вже три тисячоліття, як вона створена, досі хвилюють неймовірні пригоди відважних воїнів, вражаючі битви, родинні інтриги, боротьба звичайних людей з богами. Навіть боги постають перед читачем звичайними істотами зі своїми слабкостями, суперечками.

У центрі сюжету – опис багаторічної Троянської війни між захисниками Трої та греками, які тримають місто в облозі. Від стрімких подій захоплює дух, у військову справу втручаються кохання, ревнощі, помста, і розплутати цей клубок можуть допомогти лише надпотужні сили – давньогрецькі боги, у кожного з яких є свої улюбленці на землі.

Строкате полотно подій стало основою для багатьох творів мистецтва й літератури. Викрадення прекрасної Олени, пастка з Троянським конем, протистояння між легендарними Гектором та Ахіллом та інші епізоди розкривають войовничий дух і незламність воїнів. Якщо ви хочете зануритися у колоритну атмосферу Давньої Греції, поспішайте читати скорочено книгу «Іліада» Гомера.

Цікаво спостерігати, які справи відбуваються на Олімпі, адже серед богів також панують підступність, зрада, злість, хитрощі… Саме завдяки підтримці богів з їхньою могутністю ця війна постійно змінює свій перебіг, тримаючи в напрузі читача протягом всієї сюжетної лінії. Пропонуємо скачати безкоштовно скорочено «Іліада» Гомера на нашому сайті у форматах fb2, txt, rtf, epub.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Іліада» Гомера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Іліада» Гомера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *