«Скорочено Ілля Муромець і Соловей-розбійник»

«Скорочено Ілля Муромець і Соловей-розбійник»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
467 переглядів
467 переглядів

Короткий зміст книги «Скорочено Ілля Муромець і Соловей-розбійник» (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Ілля Муромець і Соловей-розбійник” (скорочено) невідомого автора, та прочитати приблизно за 2 хвилини.

У світі багато історій, але не у кожної з них є конкретний автор. Існують, наприклад, билини, які передавались з вуст в уста від одного покоління до іншого. Такі розповіді називають народними, бо самі люди в процесі переказування могли додавати до сюжету якісь деталі, яких не було у початковій версії.

Далеко не всі вони короткі. Є оповідання довгі і з великою кількістю деталей, та не завжди є час і можливість читати їх у повному розмірі. Але є й інший варіант – стислий переказ. Зараз усім бажаючим пропонується читати скорочено книгу «Ілля Муромець і Соловей-розбійник», де міститься українська билина про життя одного богатиря і його подвиги.

Головний герой, якого звати Ілля, вирізнявся серед інших хлопців неймовірною силою і богатирською статурою. Але куди йому подіти було свою міць, хлопець не знав, аж поки не зрозумів, що може бути корисним князю Володимиру, захищаючи Київ і столичні землі. Та перш ніж відправитись у величне місто, пішов герой помолитись у церкву, що була у Муромі.

Отримавши благословення, він вирушив у далеку дорогу, плануючи вже ввечері бути на місці. Шлях лежав через Чернігів, біля якого Ілля побачив військо. Зрозумів тоді богатир, що людям потрібна його допомога.

Йому вдалось здолати ворогів, за що мешканці міста навіть хотіли його зробити своїм воєводою, та не було коли Іллі зупинятись, адже він поспішав до Києва. Тільки чекала його попереду зустріч зі ще одним лиходієм, відомим під іменем Соловей-розбійник…

Слухати скорочено аудіокнигу «Ілля Муромець і Соловей-розбійник» онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Скорочено Ілля Муромець і Соловей-розбійник» та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Скорочено Ілля Муромець і Соловей-розбійник» : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Скорочено Ілля Муромець і Соловей-розбійник» і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Ілля Муромець і Соловей-розбійник»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *