«Скорочено Intermezzo» Михайло Коцюбинський

«Скорочено Intermezzo» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
729 переглядів
729 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Intermezzo» Михайла Коцюбинського (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Intermezzo” (скорочено) Михайла Коцюбинського та прочитати приблизно за 10 хвилин.

Книга «Intermezzo» Михайла Коцюбинського має в собі глибинні роздуми про роль митця в суспільстві. Що цікаво, назва новели перекладається з італійської мови, як перерва. Саме таку, умовну, перерву робить автор, зупиняючись на мить та роздумуючи над своїм професійним призначенням та покликанням. Можна навіть сказати, що ця праця стала сповіддю автора самому собі та своїм читачам, а також глибинним, філософським роздумом.

Сюжет сповнений неймовірною кількістю метафоричних образів, які оточують ліричного героя – автора. Одним з головних таких образів є втома, що охопила самого героя, змушуючи його зневіритись в своїй роботі, та покинути її. Окрім неї, важливу роль відіграють різноманітні елементи природи: сонце, звірі, птахи. Сонце сповнює героя сил, даючи тому енергію та натхнення, в той час як Зозуля уособлює в собі надії і життя. До речі, читати онлайн книгу «Intermezzo» Михайла Коцюбинського українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Головним антагоністом в новелі, якщо його так можна назвати, є «залізна рука города». Ця метафора символізує одразу декілька речей, першою з яких є образ міста, що затягує та не відпускає людину. Ця рука відриває від найважливішого – природи, з якою як звичайна людина, так і митець, мають жити в гармонії, що є провідним мотивом всієї новели.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Intermezzo» Михайла Коцюбинського можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «Intermezzo» Михайла Коцюбинського онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Intermezzo» Михайла Коцюбинського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Intermezzo» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *