«Скорочено Камінний хрест» Василь Стефаник

«Скорочено Камінний хрест» Василь Стефаник

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1016 переглядів
1016 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Камінний хрест» Василя Стефаника (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Камінний хрест” (скорочено) Василя Стефаника та прочитати приблизно за 8 хвилин.

Книга «Камінний хрест» Василя Стефаника присвячена болючій темі української еміграції з Галичини наприкінці ХІХ – початку ХХ столітті. Трагічність цієї теми полягає в тому, що люди мали покинути землю своїх батьків та дідів, свою Батьківщину, адже вони не мали засобів для існування, та були змушені шукати кращої долі на чужині. Головною темою для українського села завжди була тема землі. Вона годувала людей, даючи їм не тільки їжу, а й можливість безбідно існувати.

Головним героєм цього твору є Іван Дідух. Він отримав прізвисько серед односельчан – «Переломаний». Справа в тому, що йому в спадок від батька дістався шматок землі, що розташований на пагорбі. Герой сумлінно все своє свідоме життя працював на тому пагорбі. Тяжка праця буквально зігнула його в дугу, за що він і отримав своє прізвисько. До речі, читати скорочено книгу «Камінний хрест» Василя Стефаника українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Родина героя довго вмовляла його, щоб той нарешті покинув невдячну працю на землі, яка не може прогодувати сім’ю. Герой піддається на ці умови, адже розуміє, що його сім’я права. На згадку про себе та своїх родичів він виточую зі скелі камінний хрест, щоб той символізував собою любов до рідної землі головного героя. В цьому є неймовірний символізм та трагічність всієї історії.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Камінний хрест» Василя Стефаника можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Камінний хрест» Василя Стефаника українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Камінний хрест» Василя Стефаника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *