«Скорочено Климко» Григір Тютюнник

«Скорочено Климко» Григір Тютюнник

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
539 переглядів
539 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Климко» Григора Тютюнника (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Климко” (скорочено) Григіра Тютюнника, та прочитати приблизно за 6 хвилин.

Свою повість «Климко» український письменник Григір Тютюнник написав у 1976 році, бажаючи розповісти людям історію про хлопчика, який лишився сиротою і змушений був жити з дядьком.

Але тільки до певного часу, бо потім сталась ще одна трагедія, яка забрала у хлопчика єдиного родича, який у нього лишався. На нашому сайті можна читати скорочено книгу «Климко» Григіра Тютюнника, щоб дізнатись основні події твору і його фінал.

Дядько Климка працював машиністом паровозу, а жити їм доводилось у халабуді (бо як інакше назвати той барак), що стояла біля колії. Чоловікові його робота подобалось, після неї він завжди був веселий. Та одного дня він повернувся додому не своїми ногами, а у дрезині, де окрім нього лежало ще двоє чоловіків – вони всі загинули від вибуху бомби…

Так головний герой лишається геть один на всьому світі. Сидячи на скирті, він помічає обоз. То їдуть німці. Коли один з них підходить до хлопчика поближче і починає розпитувати, хто він такий, Климко розповідає про себе, а потім отримує від солдата трохи їжі. Та галети й сіль швидко закінчуються, а голод знову починає дошкуляти хлопчикові.

Справжнім скарбом стає картоплище, де він знаходить майже шість десятків картоплин, які видаються найсмачнішими у світі ласощами. А далі Климка чекають нові випробування і постійна смертельна небезпека, бо всі події відбуваються у часи Другої світової війни…

Слухати скорочено аудіокнигу «Климко» Григіра Тютюнника онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Климко» Григора Тютюнника українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Климко» Григора Тютюнника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *