«Скорочено Конотопська відьма» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Скорочено Конотопська відьма» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
947 переглядів
947 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Конотопська відьма» Григорія Квітки-Основ’яненко (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Конотопська відьма” (скорочено) Григорія Квітки-Основ’яненка, та прочитати приблизно за 28 хвилин.

Повість «Конотопська відьма» – яскрава пам’ятка культури XIX століття, де поряд з фантастикою і сатиричними нотками читач насолоджується неймовірним українським колоритом. Григорій Квітка-Основ’яненко змалював типовий сільський побут, не забувши прикрасити його фольклором з використанням потойбічних сил, які насправді виявилися лише маренням.

У центрі сюжетної лінії опиняється Микита Забрьоха – конотопський сотник, який мав намір одружитися на Олені – розумній, порядній і красивій дівчині. Але не сталося, як бажалося, і головний герой від своїх хитрощів і обману сам ускочив у халепу. І все це – не без допомоги Явдохи Зубихи – загадкової жінки, яку всі прозвали конотопською відьмою. Чи насправді це так? Поспішайте читати скорочено книгу «Конотопська відьма» Григорія Квітки-Основ’яненка на нашому порталі.

У книзі влучно висміюються вади, втілені в образі Забрьохи та його помічника – писаря Пістряка. Неосвічена і забобонна сільська верхівка постає в досить комічному вигляді, адже, перекладаючи відповідальність за свої злочини на чаклунства відьми, чоловіки не здогадувалися, що розплата вже близько. А образ харизматичної, розумної, справедливої Зубихи став класичним образом усіх українських жінок.

Пропонуємо всім прихильникам яскравих українських сюжетів скачати безкоштовно скорочено «Конотопська відьма» Григорія Квітки-Основ’яненка у форматах: fb2, txt, rtf, epub.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Конотопська відьма» Григорія Квітки-Основ’яненко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Конотопська відьма» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *