«Скорочено Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернст Теодор Амадей Гофман

«Скорочено Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернст Теодор Амадей Гофман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2295 переглядів
2295 переглядів

Короткий зміст книги «Скорочено Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернста Теодора Амадея Гофмана (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)” (скорочено) Ернста Теодора Амадея Гофмана, та прочитати приблизно за 37 хвилин.

Ернст Теодор Амадей Гофман написав у 1819 році казку-повість, в якій у сатиричній формі показував життя у німецькому суспільстві того часу. У той період, коли жив письменник, на території Німеччини існувало безліч маленьких князівств, і на одне з них схожа держава, у якій відбуваються події твору. Коли правителем був князь Деметрій, місцеве населення почувалось вільним і щасливим, і через цю приємну атмосферу туди прилітали феї та маги, які не терплять неволі у будь-яких її проявах.

Читаючи скорочено книгу «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернста Теодора Амадея Гофмана, ви дізнаєтесь, що після смерті правителя ситуація і обстановка у королівстві змінилась. На його місце прийшов інший чоловік, Пафнутій, які почав наводити свої порядки і виганяти магів з феями. Лишилась тільки одна фея, Рожа-Гожа, яка керувала пансіонатом для шляхетних дівчат.

Одного разу фея побачила Цахеса, потворного сина сільської жінки, який був карликом. Поспівчувавши його лихій долі, вона вирішила зробити добру справу – дати Цахесу дар, якого немає більше ні в кого.

Так він і отримав золоті волосинки, які впливали на сприйняття його людьми – вони починали бачити карлика кращим, ніж він є насправді. Діяти чари почали одразу ж, але мати хлопчика не розуміла, чому це раптом інші ставляться до нього так прихильно…

Слухати скорочено аудіокнигу «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер» Ернста Теодора Амадея Гофмана онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Скорочено Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернста Теодора Амадея Гофмана та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Скорочено Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернста Теодора Амадея Гофмана: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Скорочено Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернста Теодора Амадея Гофмана і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер (Малюк Цахес)» Ернста Теодора Амадея Гофмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *