«Скорочено Ляльковий дім» Генрік Ібсен

«Скорочено Ляльковий дім» Генрік Ібсен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1312 переглядів
1312 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Ляльковий дім» Генріка Ібсена (анотація)

Книга «Ляльковий дім» Генріка Ібсена є цікавим роздумом на тему духовного пробудження людини та її прагнення до самовиявлення, як індивідуальності. В творі є два основні конфлікти, перший з яких – соціальний, де автор розкриває проблематику зіткнення людських бажань та волі з догмами суспільства, що є абсурдними та застарілими. Другий присвячений розкриттю психологічного портрета головної героїні – Нори, та її морального «пробудження».

Масштаб подій невеликий – три вечори в одному зі звичайних будинків та типовою сім’єю. Проте такий формат дозволяє авторові якнайповніше розкрити портрети головних героїв. Історія починається за декілька днів до Різдва, коли все сімейство щасливе та очікує на свято. Але все змінюється, коли Хальмер, чоловік героїні, отримує директора Акціонерного банку. До речі, читати скорочено книгу «Ляльковий дім» Генріка Ібсена українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Через певний час Норі вдається влаштувати свою давню подругу до банку через зв’язки чоловіка. Згодом подруга втрачає отриману роботу і просить Нору вплинути на свого чоловіка. Тут варто зауважити, що в назві твору закладена іронія, адже героїня не «лялька», якою можна керувати. Натомість, вона доводить, що має право голосу та слова і відстоює свою позицію.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Ляльковий дім» Генріка Ібсена можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «Ляльковий дім» Генріка Ібсена онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Ляльковий дім» Генріка Ібсена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Ляльковий дім» Генріка Ібсена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *