«Скорочено Майстер і Маргарита» Михайло Булгаков

«Скорочено Майстер і Маргарита» Михайло Булгаков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1006 переглядів
1006 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Скорочено Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова (анотація)

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Майстер і Маргарита” (скорочено) Михайла Булгакова та прочитати приблизно за 3 години.

Книга «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова – більш ніж легендарний твір російського літератора першої половини ХХ століття. Настільки багатогранний, неоднозначний, багато в чому навіть провокаційний твір дуже збурив суспільство свого часу. Це обурення мало різні прояви: від щирого захоплення талантом письменника, до різкої критики його праці. Проте зараз немає людини, щоб не чула чи не читала цей твір, який став світовою класикою.

Головна проблематика твору полягає в тому, що автор розмірковує на вічну тему існування Бога, як такого. Весь сюжет поділений на дві площини: перша розповідає про події в Москві в 29 році ХХ століття, в той час як друга частина присвячена суду над Ієшуа, себто Ісусом, що відбувається 29 року нашої ери.

Але існує і третя площина, де живе Воланд – диявол, що переміщується між нашим світом, біблійним та власним. До речі, читати скорочено книгу «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Сюжетна лінія Воланда є ланцюжком, що з’єднує для читача різні виміри, та пояснює йому, що відбувається. Радянська епоха стала символом державного атеїзму, як частини загальної ідеології. Письменник розмірковує на тему духовності та віри, а також їх місця в житті людини, а також над тим, на що здатне кохання.

Скачати безкоштовно скорочено книгу «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова можна в таких форматах, як fb2, txt, rtf, epub, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати скорочено аудіокнигу «Майстер і Маргарита» Михайла булгакова онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Скорочено Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Скорочено Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *